Receiver drier Scania LHD
Receiver drier Scania LHD
SKU:DR-0029
Regular price
€54,70
Regular price
Sale price
€54,70
Unit price
per
Price excludes vat
1 in stock
Couldn't load pickup availability
Product Description
| Type: | Receiver drier |
|---|---|
| Brand: | Scania |
| Ø Diameter: | 76 cm |
| Overall height: | 220cm |
| Inlet Size: | 15mm |
| Inlet Type: | Pad |
| Outlet Size: | 15mm |
| Outlet Type: | Pad |
| Port: | |
| Notes: | sold in singles |
Applications
-
Trucks LHD
-
R II Series 2017-20:
- R280, R320, R340, R360, R370, R410, R450, R500, R650, R730
-
R II Series 2017-20:
2193589, 2851943, 31-2505, 60652579CP, 13.2432, 223B02
