Receiver drier Massey Ferguson
Receiver drier Massey Ferguson
SKU:DR-0014
Regular price
€24,80
Regular price
Sale price
€24,80
Unit price
per
Price excludes vat
41 in stock
Couldn't load pickup availability
Product Description
| Type: | Receiver drier |
|---|---|
| Brand: | Agco Massey Ferguson |
| Ø Diameter: | 76 cm |
| Overall height: | 230 cm |
| Inlet Size: | # 6 |
| Inlet Type: | Male o-ring |
| Outlet Size: | # 6 |
| Outlet Type: | Male o-ring |
| Switch port: | 1/4" SAE male |
| Notes: | sold in singles |
Applications
- Massey Ferguson tractors
- 2600: 2620, 2625, 2640, 2645, 2650, 2660, 2675, 2680, 2685
- 4200: 4215, 4220, 4225, 4235, 4240, 4243, 4245, 4255, 4260, 4263, 4265, 4270
- 4300: 4315, 4320, 4325, 4335, 4345, 4355, 4360, 4370
- 5400: 5425, 5435, 5445, 5455, 5465, 5470, 5475
- 6100: 6110, 6120, 6130, 6140, 6150, 6160, 6170, 6180, 6190
- 6200: 6265, 6270, 6280, 6290
- 6400: 6445, 6455, 6460, 6465, 6470, 6475, 6480, 6485, 6490, 6495, 6497, 6499
- 7100: 7140, 7150, 7170, 7180
- 7400: 7465, 7475, 7480, 7485, 7490, 7495, 7497, 7499
- 8100: 8110, 8120, 8130, 8140, 8150, 8160, 8170, 8180
- 8200: 8210, 8220, 8240, 8250, 8260, 8270, 8280
- 8400: 8450, 8460, 8470, 8480
3712495M1, 4275820M1, 3700564M1, 4296238M1, 3763351M1, 221A47, 803-3271, 2700-82201, 6065288979
